Telefunken 43TF4025 Full HD 43
Telefunken 43TF4025 Full HD 43

Telefunken 43TF4025 Full HD 43'' Uydu Alıcılı LED Televizyon

0,00
Marka : telefunken
Tedarikçi : yılmazlar a.ş
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺4.649,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.499,00(KDV Dahil)
:

 

Telefunken 43TF4025 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD LED TV

 

 

 


* 40 inç ve üstü televizyonlarda, yetkili servis tarafından kurulum yapılması gerekmektedir.
* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
* 40 inç altı televizyonlarda ise kurulum gerekmemektedir.
 

Telefunken 43TF4025 43" 109 ekran uydu alıcılı Full HD LED TV, yüksek çözünürlüklü yayın yapmaya başlayan televizyon kanallarının keskin ve gerçeğe yakın görüntüler eşliğinde izlenebilmesine olanak tanıyor. Sahip olduğu TV yayını alıcılarıyla receiver olmadan da değerlendirilebilen ürün, yeni nesil multimedya içeriklerinin takibinde de görev alabiliyor. Şık ve sade tasarımıyla bulunduğu odaların zarafetini zirveye taşıyan model, V yapısındaki ayaklarıyla televizyon sehpalarına kolayca konumlandırılabiliyor.

Augen Görüntü İyileştirme Teknolojisiyle Gerçeğe Yakın Görseller

· HD çözünürlüklü yayın yapan televizyon kanallarını eksiksiz görüntüleyebilmenizi sağlayan televizyon ile Blu-ray oynatıcı ve diğer medya oynatıcılardaki yüksek çözünürlüklü içerikleri mükemmel şekilde görüntüleyebilirsiniz.

· Augen görüntü iyileştirme teknolojisi sayesinde gerek hareketli gerekse durağan görüntüleri olması gerektiği şekliyle görür, multimedya içeriklerini izlerken adeta sinema deneyimi yaşayabilirsiniz.

· Zengin bağlantı noktaları aracılığıyla aynı anda birden fazla görüntü kaynağını televizyona bağlayabilir, görüntü kaynakları arası geçişleri uzaktan kumandayla gerçekleştirebilirsiniz.

· USB belleğinizdeki ya da taşınabilir diskinizdeki müzik, resim veya video dosyalarını ek bir işlem yapmaksızın oynatabilirsiniz.

· Oyun konsolu veya bilgisayarınızı televizyona bağlayarak geniş ekranda oyun ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

· Televizyon kanallarını hem manuel hem de otomatik olarak aratabilir, kanal listesini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Telefunken ile Full HD Çözünürlükte Televizyon Keyfi

Ekran Genişliği: 43 inç (109 cm)

Ekran Çözünürlüğü: Full HD 1920x1080 px

Ekran Yenileme Hızı: 50 Hz (CMP 200)

Ses Çıkışı: 20 Watt (Stereo)

Dahili Uydu Alıcısı: Var

Telefunken 43TF4025 43" 109 ekran uydu alıcılı Full HD LED TV, halihazırda kullandığı eski nesil televizyonunu yenilemeyi hedefleyenlerin ilgisini, teknik özellikleriyle çekiyor. 43 inçlik ekranıyla Full HD çözünürlüklü görüntüler oluşturan ürün, gerek TV yayınlarının gerekse multimedya içeriklerinin kusursuz izlenebilmesini mümkün kılıyor. Alternatif görüntü kaynaklarındaki görüntüleri de eksiksiz şekilde işleyerek ekrana yansıtan model, Augen (Real Vision) görüntü iyileştirme teknolojisi ile göz alıcı renklere sahip görseller oluşturuyor. Renk doğruluğu ve ekran parlaklığı noktasındaki beklentileri karşılayan cihaz, ekran yenileme hızıyla da dikkat çekiyor. 50 Hz düzeyindeki doğal yenileme hızını yazılımsal olarak 200 Hz seviyesine çıkaran televizyon, oyun ve eğlenceye yönelik içeriklerin yumuşak ve akıcı şekilde takip edilebilmesini sağlıyor.

Analog, karasal, kablo ve HD uydu alıcıları sayesinde receiver olmaksızın da TV yayınlarının izlenebilmesine olanak veren Telefunken 43TF4025 43" 109 ekran uydu alıcılı Full HD LED TV, oturma odası ya da salonlardaki muhtemel kablo karmaşasını bu şekilde en aza indiriyor. Gereksinim duyulduğu takdirde muhtelif bağlantı noktaları üzerinden receiver başta olmak üzere birçok cihazın bağlanabildiği ürün, abonelik gerektiren yayınların takibi için üzerinde CI+ yuvasını bulunduruyor. 20 Watt ses çıkışı sunan stereo hoparlörüyle konumlandırıldığı ortamı işitsel manada doldurabilen modele çok kanallı ses sistemi veya kulaklık da takılabiliyor.

USB portuna bağlanan depolama birimlerindeki dijital içerikleri sorunsuz şekilde oynatabilen televizyon, odasını mütevazı bir sinema sistemine ayırmak isteyenlerin beğenisini kazanıyor. Dosya formatı fark etmeksizin tüm multimedya içeriklerini çalıştıran televizyonun bu özelliği, tercih nedeni olabiliyor.

Başarılı Kutu İçeriğiyle Anında Kullanıma Hazır

Oldukça başarılı bir kutu içeriğiyle teknoloji tutkunlarını karşılayan Telefunken 43TF4025 43" 109 ekran uydu alıcılı Full HD LED TV kutusunda televizyonun kendisi, masaüstü stand parçaları, uzaktan kumanda, uzaktan kumanda pilleri ve kullanım kılavuzu yer alıyor.

Televizyonunu Yenilemeyi Planlayanlar için İdeal Seçeneklerden Biri

Televizyonunun ekran genişliğinden ve teknik kabiliyetlerinden memnun olmayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri Telefunken 43TF4025 43" 109 ekran uydu alıcılı Full HD LED TV, markanın uzun yıllara dayanan tecrübesini yansıtıyor. Kısıtlı bütçesine karşın geniş boyutlu ve yüksek çözünürlüklü ekrana sahip bir televizyon almayı hedefleyenlerin alışveriş listelerine ekleyebilecekleri model, yeni kullanıcılarını bekliyor.


Model Adı: 43TF4025 43" UYDU ALICILI LED TV

Ekran Boyutu: 109 cm

İncelik: LED

Çözünürlük: Full HD (1920 x 1080)

SMART: -

Dahili HD uydu Alıcısı: Var

HD DVB - T2/C/S2: HD DVB - T/C/S2

Dahili Wi-Fi: -

High Motion Rate: CMP 200

Real Vision Görüntü İyileştirme: Var (Augen)

Kontrast Değeri: Mega Dynamic Contrast

SCART Bağlantısı: Var

HDMI: 2

USB (Video / Müzik / Fotoğraf): 1

Stand: Siyah Çift Bağlantılı Stand

CI+ : Var

İnternet Tarayıcısı: -